Drabinki gimnastyczne BenchK – wielofunkcyjny sprzęt sportowy w skandynawskim stylu

24 lipca 2017

Na temat zalet i korzyści płynących z posiadania w domu drabinek gimnastycznych pisaliśmy już wiele. To jasne, że decydując się na zakup jakiegokolwiek urządzenia sportowego, kierujemy się przede wszystkim względami zdrowotnymi i chęcią prowadzenia zrównoważonego stylu życia. Minusem tego rodzaju sprzętów może być ich mniej lub bardziej widoczna obecność w mieszkaniu. Ciekawym rozwiązaniem są drabinki gimnastyczne BenchK, które dzięki wyglądowi i rozmiarowi, „nie zagracą” twojego domu. Wspominane drabinki gimnastyczne to zgrabne, zajmujące relatywnie niewiele miejsca przyrządy, które dzięki mądremu i funkcjonalnemu umeblowania, staną się niemal niezauważalne na pierwszy rzut oka. Dużą zaletą drabinek gimnastycznych jest i design, który wpasowuje się w cieszący się obecnie dużą popularnością styl skandynawski. Styl skandynawski, czy też szwedzki charakteryzuje się prostotą, nieskompilowanymi formami oraz nienarzucającym się dizajnem.
Mniej znaczy więcej

Drabinki gimnstyczne BenchK

Ponadto, coraz więcej osób kieruje się dewizą „mniej znaczy więcej”. Często wiąże się to z niewielkim mieszkanie lub z praktycznym podejściem do życia, także w kwestii urządzenia domu. Coraz rzadziej i niechętnie kupujemy niefunkcjonalne ozdóbki lub meble. Podobnie jest ze sprzętem sportowym – stacjonarny rower, czy atlas do ćwiczeń zaburza harmonie w pomieszczeniu i niekoniecznie wpasowuje się w jego wystrój.

Czy oznacza to, że esteci są pozbawienie możliwość uprawiania domowych treningów?
Na szczęście nie. Osoby wrażliwe na piękno na pewno zainteresują drabinki gimnastyczne BenchK. Dlaczego? Po pierwsze metalowe drabinki i styl skandynawski łączy wspólny kraj „urodzenia”- Szwecja. Po drugie charakteryzują się prostą formą, nienarzucającym się dizajnem. A co więcej, odpowiednio rozplanowując przestrzeń (ustawiając ją np. za szafą) drabinka może być niemal niezauważalna. Drabinki sportowe od BenchK to małe domowe centrum sportowe, przy którego użyciu wykonamy praktycznie każdy rodzaj treningu: siłowy, kardio, stretching. W zależności od przestrzeni, jaką dysponujesz, możesz zadecydować się na samą drabinkę gimnastyczną, czy też dołączyć do niej przyrządy dodatkowe jak: ławeczkę, linę, drążek. Wszystkie sportowe akcesoria są kompaktowe i – po odpowiednim ich zamocowaniu na szczebelkach – niezastawianą i niezagracaną wnętrza.
Dobre, bo Polskie

Co więcej, fani minimalizmu, zdrowego stylu życia szczególnie w wydaniu „slow life” zainteresuje fakt, że kupując metalowe drabinki BenchK, wybierają młodą polską markę, która powstała w 2015 r. w Rzeszowie.

DOSTAWA GRATIS
na terenie Polski

Bezpieczne
i chronione zakupy

Kompleksowa
obsługa klienta

Skip to content