Hotel Investment and Trends CEE 2024

WARSZAWA, POLSKA

Z radością informujemy, że zespół BenchK wziął udział w konferencji Hotel Investment and Trends CEE 2024, która odbyła się 20 maja w Renaissance Warsaw Airport Hotel w Warszawie.

Ponieważ podróżni szukają hoteli z opcjami fitness, drabinki BenchK są wszechstronnym rozwiązaniem poprawiającym doświadczenia gości. Pokazaliśmy, w jaki sposób nasze drabinki integrują się z hotelowymi konfiguracjami fitness.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wsparli BenchK.

Dziękujemy za bycie częścią społeczności BenchK!

FIBO 2024: Prezentacja Innowacji w Kolonii

KOLONIA, NIEMCY

Z przyjemnością informujemy, że zespół BenchK wziął udział w targach FIBO 2024,  które odbyły się w dniach 11-14 kwietnia w Kolonii, w Niemczech.

FIBO to wiodące wydarzenie w branży fitness, wellness & health, gdzie prezentowane są najnowsze produkty i innowacje.

Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a nasze wielofunkcyjne drabinki przyciągnęły uwagę wielu profesjonalistów.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wsparli BenchK swoimi cennymi uwagami. Wasz entuzjazm i zainteresowanie napędzają nas do dalszego rozwoju i tworzenia nowych rozwiązań.

Dziękujemy za bycie częścią społeczności BenchK!

IHRSA 2024

LOS ANGELES, CALIFORNIA

Z radością informujemy, że zespół BenchK wziął udział w IHRSA 2024, największych targach fitness w USA, które odbyły się w dniach 6-8 marca w Los Angeles.

Wydarzenie to pozwoliło nam zaprezentować nasze wielofunkcyjne drabinki fitness, nawiązać kontakt z ekspertami z branży i odkryć nowe możliwości biznesowe.

Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko i wsparli BenchK.

Sport-Tiedje Sales Fair 2023

OSTERRÖNFELD, NIEMCY

Po raz pierwszy zostaliśmy zaproszeni do udziału w zamkniętych targach jednej z największych sieci sportowej Sport-Tiedje Sales Fair w Niemczech.

Wewnętrzne targi zostały zorganizowane dla wieloletnich sprawdzonych partnerów. Targi odbyły się w nowo powstałym centrum logistycznym Sport-Tiedje w Osterrönfeld.

Na targach Sport-Tiedje Sales Fair dużym zainteresowaniem cieszyła się seria BenchK 7, do której może być montowany uchwyt na worek bokserski w białym albo czarnym kolorze i brązowy worek bokserski.

ELEVATE 2023

LONDYN, WIELKA BRYTANIA

Po raz pierwszy zespół BenchK wziął udział w Targach Fitness na Wyspach Brytyjskich w Londynie. Przedstawiliśmy koncept BenchK i zdobyliśmy kontakty z wieloma potencjalnymi klientami, z którymi możemy stworzyć owocną współpracę w przyszłości.

IMM COLOGNE 2023

KOLONIA, NIEMCY

Coraz bardziej, meble sportowe BenchK wpasowują się w mieszkania, hotele i biura. Po odwiedzinach stanowiska BenchK, coraz więcej architektów z całego świata rozumie powagę idei do wprowadzenia konceptu BenchK w swoich projektach – do codziennej rutyny gdziekolwiek się jest. BenchK stało się meblem co jest całkowicie pionierskie.

FIBO 2023

KOLONIA, NIEMCY – NAJWIĘKSZE TARGI BRANŻY FITNESS NA ŚWIECIE

Największe międzynarodowe targi fitness i wiodąca branża w fitness, wellness i zdrowia na świecie. Na 70m2 stoisku przedstawiliśmy dodatkowy sprzęt taki jak uchwyt na worek bokserski i akcesoria z naturalnej skóry m.in. rękawice bokserskie i piłki medyczne, które otrzymały pozytywny odbiór. Wyżej wspomniane produkty będą wdrożone do oferty do końca 2023 roku.

IHRSA 2023

SAN DIEGO, KALIFORNIA, USA – MIĘDZYNARODOWE TARGI BRANŻY SPORTOWEJ

Po raz drugi zespół BenchK wziął udział w jednym z największych targów w Północnej Ameryce, które odbyły się w San Diego w Kalifornii. Podczas tego wydarzenia, podpisaliśmy umowę z wyłącznym dystrybutorem w Kanadzie, Treadmill Factory.

MEDICA 2022

DÜSSELDORF, NIEMCY – MIĘDZYNARODOWE TARGI MEDYCZNE

Po raz drugi wzięlismy udział w największych na świecie targach medycznych Medica.

Jak co roku targi odbywają się w Dusseldorfie w Niemczech. Tego roku ponad 5000 wystawców z 70 krajów spotkało się w jednym miejscu aby zaprezentować swoje najnowsze urządzenia i produkty.

Dzięki posiadanym ogólnoeuropejskim certyfikatom bezpieczeństwa PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu gimnastycznego, drabinki BenchK mogą być wykorzystywane jako sprzęt rehabilitacyjny w szpitalach, centrach rehabilitacyjnych czy gabinetach fizjoterapeutycznych.

FLORYDA, U.S.A 2022

OTWARCIE CENTRUM DYSTRYBUCJI NA FLORYDZIE W USA

BenchK LLC to nasz podmiot zarejestrowany i działający na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Posiada centrum dystrybucyjne w Largo, FL.

BenchK LLC obejmuje cały region Ameryki Północnej.

MALL OF SCANDINAVIA, 2022

SZTOKHOLM, SZWECJA

Drabinki BenchK w Mall of Scandinavia – drugim co do wielkości centrum handlowym w krajach skandynawskich.

Westfield Mall of Scandinavia
Stjärntorget 13 C
169 79 Solna, Szwecja

IHRSA 2022

MIAMI BEACH, FLORYDA, USA – MIĘDZYNARODOWE TARGI BRANŻY SPORTOWEJ

W 2022 roku staliśmy się członkami IHRSA – Globalnego stowarzyszenia zdrowia i fitnessu.

IHRSA i jej członkowie czyli kluby zdrowia i fitness, siłownie, obiekty sportowe i wodne oraz partnerzy biznesowi są zaangażowani w uczynienie świata zdrowszym poprzez regularne ćwiczenia. W czerwcu 2022 wzięliśmy udział w targach na terenie Stanów Zjednoczonych.

Tegoroczna edycja największej imprezy sportowej IHRSA 2022 odbyła się w Miami Beach Convention Centre na Florydzie. Drabinki BenchK cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających.

FIBO 2022

KOLONIA, NIEMCY – NAJWIĘKSZE TARGI BRANŻY FITNESS NA ŚWIECIE

Drabinka BenchK 113 otrzymała nagrodę FIBO INNOVATION & TREND AWARD w kategorii Lifestyle, Life-Balance & Wellness.

Po rocznej przerwie spowodowanej pandemią Covid 19 odbyły się największe targi branży fitness FIBO 2022 (7-10 kwietnia). Targi FIBO w Kolonii to wiodące międzynarodowe targi fitness, wellness i zdrowia. Ponad 1000 wystawców z ponad 40 krajów prezentuje się by pokazać wszystko co jest ważne w fitnessie jak np. nowe produkty, usługi oraz wyposażenie studiów.

Najważniejszym wydarzeniem medialnym podczas targów jest gala FIBO INNOVATION & TREND AWARD. Od ponad 20 lat nagroda przyznawana jest w 6 kategoriach branżowych dla najciekawszych pomysłów i trendów.

THE DUBAI MALL 2021

DUBAI, ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE – MOOD FURNITURE

Podczas targów The Hotel Show Dubai 2021 nawiązaliśmy bardzo obiecującą współpracę z Grupą Azedea, dzięki której nasze produkty znalazły się w jednym ze sklepów MOOD FURNITURE w DUBAI MALL.

Grupa AZADEA jest czołową, lifestylową firmą, która jest właścicielem ponad 40 wiodących międzynarodowych konceptów franczyzowych na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Od momentu powstania w 1978 roku, Grupa rozwinęła pokaźną sieć sklepów reprezentujących marki z branży mody i akcesoriów, żywności i napojów, wyposażenia domu oraz artykułów sportowych. Należą do nich m.in. Massimo Dutti, Mango, Kiko Milano czy GAP.

NATURE ET DECOUVERTES 2021

PARYŻ, FRANCJA

W 2021 roku meble sportowe BenchK pojawiły się w sieci sklepów Nature&Decouvertes gdyż perfekcyjnie wpisują się w wizję założycieli.

Sieć Nature&Decouvertes powstała w 1990 roku i posiada 300 sklepów stacjonarnych na terenie Francji, Belgii, Luksemburga oraz Szwajcarii.
Założyciele Nature&Decouvertes Françoise i François Lemarchand są przekonani, że można handlować, szanując ludzi i przyrodę.

„We believe that the company will be the best actor in the service of the changes to which society aspires. With enthusiasm and confidence in the future, Nature & Découvertes puts its energy, its network, its potential and its notoriety at the service of all to support these ecological, ethical and societal changes, at the service of the common good.” » Antoine Lemarchand, Managing Director of Nature & Découvertes.

https://www.facebook.com/benchkcom/videos/1455095121574522

OVOLO HOTELS, HONG KONG

OVOLO CENTRAL HOTEL 2021

W czerwcu 2021 roku meble sportowe BenchK trafiły do Hong Kongu, a dokładnie do Ovolo Central Hotel należącym do Ovolo Hotels – niezależnej marki hotelarskiej z rosnącą liczbą hoteli lifestyle’owych w Hong Kongu i Australii.

Żyjemy i podróżujemy w czasach, kiedy siłownia w hotelu stała się normą. Hotele lifestyle’owe posiadają nieco bardziej butikowy charakter i są w porównaniu do swoich tradycyjnych odpowiedników skierowane są do nowoczesnych podróżnych, którzy szanują każdą chwilę, poświęcając czas na rozwój fizyczny i duchowy. A drabinki BenchK jak najbardziej służą ku temu pomocą.

MEDICA 2021

DÜSSELDORF, NIEMCY – MIĘDZYNARODOWE TARGI MEDYCZNE

W dniach 15-18 listopada 2021 przedstawiliśmy meble sportowe BenchK na największych targach medycznych w Europie – MEDICA 2021, które tradycyjnie już odbyły się w Düsseldorfie. W tym roku pojawiło się tam ponad 3 500 wystawców, a wydarzenie odwiedziło ponad 46 000 osób ze 150 krajów.

Drabinki BenchK wyprodukowane są zgodnie z ogólnoeuropejskimi normami bezpieczeństwa PN-EN 12346:2001, PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu gimnastycznego, co oznacza, że mogą być wykorzystywane jako sprzęt rehabilitacyjny w szpitalach, centrach rehabilitacyjnych czy gabinetach fizjoterapeutycznych.

HARRYS HOME HOTELS & APARTMENT 2021

AUSTRIA, HARRY’S HOME HOLDINGS AG

 

We wrześniu 2021 roku wielofunkcyjne drabinki sportowe BenchK 713B trafiły do jednego z austriackich hoteli należącego do Harry’s Home Hotels & Apartment.
Hotel ten świetnie wpisuje się w nowy trend hoteli lifestylowych. Koncept ten ewoluował na przestrzeni ostatnich 20 lat, bo jego podstawową cechą jest dopasowanie do ciągle zmieniających się oczekiwań i wymagań gości.
Hotele lifestyle;owe utrzymane są w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, opierając się na oryginalnym designie i architekturze oraz zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych, stanowiących często element wystroju wnętrz.

 

MAISON&OBJET PARIS 2021

PARYŻ, FRANCJA

Jesień 2021 minęła pod znakiem jednych z największych targów wnętrzarskich w Europie – Maison&Objet w Paryżu.

Tą przepełnioną inspiracjami i wnętrzarskimi trendami wystawę w Paryżu odwiedziło ponad 55 tysięcy miłośników designu i wyrafinowanego wzornictwa, entuzjastów domowego ogniska i wyjątkowych przedmiotów.
Wystawy są zwyczajowo obfite w trendy oraz inspiracje. Co ciekawe, na targach możemy kupić upatrzone przedmioty. Znajdziemy tam drobne meble, dekoracje do domu, wyjątkowe prezenty dla bliskich, artykuły do pokoju dziecięcego a nawet ubrania i dodatki. To również wspaniała okazja, żeby zobaczyć co proponują wielkie brandy, takie jak Ralph Lauren, Lalique czy Versace.

THE HOTEL SHOW DUBAI 2021

DUBAI, ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

 

Targi Hotel Show Dubai powróciły po rocznej przerwie spowodowanej pandemią, i tak na przełomie maja i czerwca mogliśmy przedstawić idee BenchK w krajach Bliskiego Wschodu na największym i najważniejszym wydarzeniu związanym z branżą hospitality, budową i wyposażeniem obiektów hotelowych.

Polska była krajem partnerskim The Hotel Show Dubai 2021. Udział w targach miał na celu  wzmocnienie relacji biznesowych i handlowych pomiędzy Polską a Zjednoczonymi Emiratami Arabskimi.

SPIELWARENMESSE 2020

NORYMBERGA, NIEMCY – TARGI ZABAWEK

W 2020 roku na największych targach zabawek Spielwarenmesse w Norymberdze zaprezentowaliśmy II generację drabinek BenchK.

Targi odbyły się 3 tygodnie przed pierwszym lockdownem, były to ostatnie targi w formie stacjonarnej. W 2020 roku świat zmienił się raz na zawsze a produkty BenchK stały się rozwiązaniem na obecne czasy.

II generacja drabinek BenchK była wynikiem i odpowiedzią na głosy oraz potrzeby klientów. Połączenie metalu i litego drewna bukowego okazało się strzałem w dziesiątkę. Nowa generacja dzięki minimalistycznemu designowi zdobyła uznanie odwiedzających.

ISPO 2019

MONACHIUM, NIEMCY – MIĘDZYNARODOWE TARGI BRANŻY SPORTOWEJ

W roku 2019 powróciliśmy do Monachium na kolejną edycję międzynarodowych targów branży sportowej ISPO.

Była to kolejna okazja do zawiązania wielu relacji biznesowych oraz zebrania cennych opinii na temat naszych produktów od odwiedzających nasze stoisko.

ISPO 2018

MONACHIUM, NIEMCY – MIĘDZYNARODOWE TARGI SPRZĘTU I MODY SPORTOWEJ

Po raz pierwszy marka BenchK zaprezentowała swoje produkty na targach ISPO MUNICH – Międzynarodowych Targach Sprzętu i Mody sportowej w Monachium.

Firma była jedynym przedstawicielem wielofunkcyjnych drabinek ściennych na całym ISPO. Nikt nie miał czegoś podobnego. BenchK zaprezentował modele dla rodziny, dzieci, dorosłych i profesjonalnych sportowców. Stoisko BenchK było przedmiotem zainteresowania klientów zarówno w sferze B2B, jak i B2C.

DOSTAWA GRATIS
na terenie Polski

Bezpieczne
i chronione zakupy

Kompleksowa
obsługa klienta

Skip to content