HISTORIA BENCHK ROZPOCZĘŁA SIĘ W 2014 ROKU OD POMYSŁU, ABY STWORZYĆ COŚ UNIKALNEGO, COŚ, Z CZEGO MOGLIBYŚMY BYĆ DUMNI, COŚ, CO DOSKONALE WPASUJE SIĘ W ŻYCIE KAŻDEGO.

HISTORIA FIRMY

Historia firmy zaczyna się, gdy założyciele BenchK, Vadym i Irena Zemlianyi, przenieśli się z Ukrainy na stałe do Polski, ojczyzny swoich dziadków. Wychowując córeczkę, zrozumieli, że zdrowy styl życia zaczyna się od najmłodszych lat i trwa całe życie.
Pierwsza generacja produktów była produkowana na Ukrainie gdzie wielofunkcyjne drabinki gimnastyczne cieszyły się popularnością i znajdowały się niemal w co trzecim domu. Właściciele postanowili wprowadzić ten produkt na rynek europejski, i tak powstał pomysł dostosowania produktu do europejskiego klienta. Z tym pomysłem założyciele postawili wszystko na jedną kartę i przenieśli się z dnia na dzień do Polski. Bagaż doświadczeń i usłyszany głos klientów z całej Europy oraz udział w największych targach branży sportowej ISPO 2018 i 2019 w Monachium pozwolił właścicielowi Vadymowi Zemlianyi zaprojektować nową generację mebli sportowych BenchK.

Od 2019 roku nowy zakład produkcyjny w Rzeszowie (POLSKA) pozwolił połączyć profesjonalny sprzęt gimnastyczny z estetyką mebla sportowego. Każdy produkt jest starannie wykonany z polskich surowców zgodnie z europejskimi normami jakości. Drabinki BenchK wyróżniają się minimalistycznym designem, pasują do każdego wnętrza nie naruszając jego estetyki a motywując do codziennej aktywności fizycznej.

Zdając sobie sprawę, że presja współczesnego życia wymaga nowego podejścia do utrzymania sprawności fizycznej – BenchK dostarcza gotowe rozwiązanie na potrzeby nowoczesnego człowieka. Drabinka BenchK to mebel sportowy, który jest przekazywany z pokolenia na pokolenie.

BenchK lift yourself.

Bezpłatna dostawa
na terenie Polski

Bezpieczne
i chronione zakupy

Kompleksowa
obsługa klienta

Skip to content