MEBLE SPORTOWE NA LATA

BenchK

Meble sportowe BenchK świadczą o przyjaźni do środowiska. W świecie, w którym powszechna jest szybka moda, tworzymy produkty trwałe, nowoczesne i funkcjonalne. Drabinki BenchK są produkowane przy użyciu technologii i materiałów, które są długowieczne i służą niejednemu pokoleniu.

Od lat nic nie czyni nas szczęśliwszymi, niż obserwowanie domów, w których klienci cieszą się drabinkami BenchK. Przy przeprowadzce z jednego mieszkania do nowego –  zawsze zabierają je ze sobą. Wysokiej jakości, dobrze wykonane drabinki na pewno nie znajdą się na wysypisku śmieci jako szybko przestarzałe lub niemodne produkty. Odwrotnie –  zajmują jedno z centralnych miejsc w domu.

OPAKOWANIA PRZYJAZNE ŚRODOWISKU

W BenchK wykorzystujemy opakowania w pełni nadające się do recyklingu, czyli  w 100% odnawialne i w 100% biodegradowalne.

Co więcej opakowania naszych produktów są projektowane w taki sposób, aby miały jak najmniejsze wymiary i w optymalny sposób wypełniały paletę transportową – zero waste.

BenchK

FSC

BenchK

Drewniane elementy drabinek BenchK wykonane są z litego drewna bukowego. które posiada certyfikat FSC, co oznacza, że jest w 100%  pozyskiwane i wykorzystywane w odpowiedzialny i zrównoważony sposób.

Świadectwo FSC przyznawane drewnu kontrolowanemu (controlled wood) oznacza, że drewno:
nie zostało pozyskane w sposób nielegalny,

  • nie pochodzi z obszarów cennych przyrodniczo,
  • nie zostało pozyskane z drzew genetycznie zmodyfikowanych,
  • a  w miejsce drzew wycinanych sadzone są nowe.

FSC® (Forest Stewardship Council®) jest organizacją odpowiedzialną za certyfikację lasów oraz wszelkiego rodzaju wyrobów z drewna i papieru. Postępowanie zgodnie z wytycznymi FSC® pozwala na  pozyskiwanie drewna nie naruszając przy tym bogactw biologicznych i struktury lasów.

Fundacja Dr Clown

Od 2019 roku BenchK wspiera fundację Dr Clown której działania mają wspierać procesy leczenia, a także zapewnić bliskość osobom chorym i znajdującym się w sytuacjach kryzysowych poprzez wykorzystanie dobroczynnych właściwości uśmiechu.

Aktualnie ponad 600 przeszkolonych wolontariuszy odwiedza regularnie z „terapią śmiechem” podopiecznych przebywających w szpitalach i różnego rodzaju placówkach w ponad 80 miastach w całej Polsce. Co miesiąc drabinka BenchK trafia do najbardziej potrzebujących placówek aby zapewnić dzieciom gdzie mogą aktywnie spędzać czas.

BenchK

DOSTAWA GRATIS
na terenie Polski

Bezpieczne
i chronione zakupy

Kompleksowa
obsługa klienta

Skip to content