Ćwiczenia w domu przy certyfikowanej drabince do ćwiczeń

28 stycznia 2020

Często ciężko nam się zmobilizować do tego, by zacząć ćwiczyć. Jeszcze większy kłopot mamy wtedy, gdy na siłownie mamy spory kawałek, a przy napiętym grafiku ciężko znaleźć na to wszystko czas…

Wygodne rozwiązanie- ćwiczenia w domu!

W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wykonywanie ćwiczeń w zaciszu własnego domu. Dzięki temu nie jesteśmy zmuszeni nigdzie wychodzić i przemierzać zakorkowanych ulic, bo w czasie, który spędziłyśmy w aucie możemy już wykonać nasz trening. W tej sytuacji jednak należy zastanowić się, w jaki sposób ćwiczyć tak by trening przyniósł pożądany efekt, a jego przeprowadzenie było bezpieczne.

Domowa siłownia, powinna składać się tylko z certyfikowanego sprzętu!

Wykonując ćwiczenia w domu nie ma z nami wyszkolonego trenera, który dopilnuje by wykonywany przez nas trening był właściwy i bezpieczny dla naszego zdrowia. Dlatego powinniśmy w szczególny sposób dokonać selekcji sprzętu, jaki chcemy zakupić. Tylko certyfikowany sprzęt z atestem da gwarancję utrzymania ciężaru naszego ciała, zachowania właściwej postawy, co za tym idzie zapewni  nam bezpieczeństwo podczas treningu.

Wielofunkcyjne drabinka naszym trenerem personalnym!

Drabinki gimnastyczne BenchK, są dobrym sprzętem do domowej siłowni. Po pierwsze posiadają certyfikat, co daje nam całkowite bezpieczeństwo przy wykonywaniu ćwiczeń. Po drugie są odpowiednio wykonane, dzięki czemu bardzo łatwo wkomponować je w każde wnętrze. W końcu po trzecie umożliwiają na przeprowadzenie treningu na naprawdę wysokim poziomie.

Ćwiczenia na drabinkach BenchK

Większość z nas miała do czynienia z drabinkami gimnastycznymi w dzieciństwie na lekcjach wychowania fizycznego. Pomimo iż Drabinki do ćwiczeń montowane są w większości szkół mało który nauczyciel wykorzystuje w pełni ich potencjał. Drabinki domowe dają dużo większą możliwość wykonywania różnorodnych ćwiczeń i wyglądają znacznie lepiej niż te, które pamiętamy z sal gimnastycznych w szkołach. Certyfikowane drabinki do ćwiczeń pozwolą nam na wykonanie:

  • rozgrzewki
  • ćwiczeń korekcyjnych
  • ćwiczeń ogólnorozwojowych
  • ćwiczeń rozciągających.

W drabinkach gimnastycznych drzemie naprawdę duży potencjał. Ćwiczenia wykonane na tym sprzęcie dają w zasadzie nieograniczone możliwości wykonania ruchów, gdzie zaangażowane mogą być praktycznie wszystkie grupy mięśni. Ważne, by do domowych ćwiczeń wykorzystywać atestowany sprzęt, ponieważ tylko taki daje nam gwarancję bezpieczeństwa, na drabinkach przecież możemy ćwiczyć nie tylko sami, lecz zaangażować do dbania o swoje zdrowie poprzez ruch nasze dzieci.

DOSTAWA GRATIS
na terenie Polski

Bezpieczne
i chronione zakupy

Kompleksowa
obsługa klienta

Skip to content