Wysokojakościowe, certyfikowane drabinki do ćwiczeń

21 stycznia 2020

BenchK – rodzinna firma produkująca specjalistyczny asortyment

Założona w Polsce w 2014 roku rodzinna firma Benchmark (marka BenchK) to jedno z pierwszych przedsiębiorstw, które wprowadziło na rynek wielofunkcyjne drabinki gimnastyczne. Od sześciu lat w Polsce produkuje najwyższej jakości drabinki do ćwiczeń, nadające się zarówno do montażu w domu lub firmie, jak i do profesjonalnego wykorzystania w gabinetach rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych oraz na salach gimnastycznych. Na rynku dostępne są różne modele drabinek, w intensywnych kolorach i posiadające różnorodne funkcjonalności, ale nie wszystkie są produkowane z najwyższej jakości materiałów. Drabinki do ćwiczeń BenchK to wytrzymałość. Firma zapewnia o wartości swoich produktów, wobec czego na metalowe elementy daje użytkownikowi 10-letnią gwarancję. Niewielu tańszych, zagranicznych producentów drabinek sportowych może się poszczycić takim zaufaniem do swojego produktu.

Drabinki bezpieczne dla dzieci

Drabinki BenchK przeszły specjalistyczne testy bezpieczeństwa, które potwierdziły ich solidną konstrukcję. Każdy element, który tworzy dowolny produkt marki BenchK został dopuszczony do użytku, co przekłada się przede wszystkim na bezpieczeństwo korzystających z drabinek dzieci. Farby wykorzystane w malowaniu drabinek BenchK również są bezpieczne i nie emitują do środowiska związków szkodliwych. Dodatkowo ich bogate wzornictwo przykuwa wzrok, zarówno dorosłych, jak i ich pociech. Należy zwrócić uwagę, czy zakupiona drabinka posiada certyfikaty bezpieczeństwa – drabinki marki BenchK takie dopuszczenia posiadają, natomiast na rynku pojawiło się wiele artykułów przypominających produkty BenchK, ale wykonanych z tanich, gorszych jakościowo materiałów, które nie zapewniają odpowiedniej wytrzymałości konstrukcji i grożą zarówno zdrowiu, jak i życiu użytkowników.

Certyfikat CE – najwyższa forma zaufania

Oznakowanie produktu wprowadzonego do obrotu na terenie Unii Europejskiej znakiem CE oznacza, że produkt spełnia wszystkie wymagania właściwych dla produktu dyrektyw. Te normy związane są z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia użytkowników i ochroną środowiska. Wszystkie drabinki sportowe marki BenchK posiadają europejskie oznakowanie CE. Tanie, jakościowo mierne drabinki sprowadzane z Chin również mogą posiadać znak CE, bardzo podobny do oznaczenia zgodności z normami europejskimi, jednak oznaczający „China Export” i nie mający żadnego znaczenia na terytorium Unii Europejskiej. Taki podrobiony znak CE jest węższy, a belka w literze E jest dłuższa, niż w oznaczeniu deklaracji zgodności. Produkty oznaczone znakiem „China Export” nie spełniają norm europejskich, wobec czego nie zapewniają bezpieczeństwa swoim użytkownikom i nie należy decydować się na ich zakup.

Podsumowując, warto wydać nieco więcej pieniędzy na solidny, bezpieczny, dobry jakościowo produkt. Klient, kupując drabinkę marki BenchK, może być pewny, że będzie to zakup jednorazowy, ponieważ decyduje się na wytrzymały towar, na który otrzymuje wieloletnią gwarancję. Tylko niewiele firm może zapewnić klientowi takie parametry drabinek jak marka BenchK.

DOSTAWA GRATIS
na terenie Polski

Bezpieczne
i chronione zakupy

Kompleksowa
obsługa klienta