Wymarzony pokój dziecka, w zależności od indywidualnych potrzeb, upodobań i temperamentu

Wymarzony pokój dziecka, w zależności od indywidualnych potrzeb, upodobań i temperamentu

19 marca 2019

Prawie każde dziecko tworzy w swojej wyobraźni obraz wymarzonego pokoju dziecięcego. W zależności od indywidualnych potrzeb, upodobań i temperamentu wygląda on inaczej. Różnice zdarzają się także wśród rodzeństwa o czym przekonała się Pani Beth Worley – pediatra z Nowego Yorku, mama 4 dzieci w wieku do 14 lat.

Lucy, Alex, Catherine oraz Caspian w trakcie lotu samolotem zostali poproszeni przez mamę o narysowanie swoich wymarzonych pokojów. Rezultaty były zaskakujące. Ostatecznie każde dziecko otrzymało własny pokój z jednym, wymarzonym przez siebie elementem. Lucy wybrała ściankę wspinaczkową, Catherine drabinki gimnastyczne, Alex mapę świata zajmującą całą powierzchnię ścian w jego pokoju, Caspian zjeżdżalnię.

Wszystkie pokoje są ze sobą połączone tunelem. Nad pokojem Alexa znajduje się także hamak. W korytarzu zainstalowana została tyrolka. Dziecięcy raj na ziemi!
Całe mieszkanie warte jest 7 milionów dolarów i zajmuje całe piętro wieżowca. Oczywiście nie każdego stać na stworzenie tego typu placu zabaw i pokoi dla dzieci, za to świetnym sposobem na stworzenie mini kącika zabaw dla dziecka w jego pokoju dziecięcym może być zamontowanie wielofunkcyjnej drabinki gimnastycznej BenchK.

Stwórz wymarzony pokój dla Twojego dziecka

Drabinki gimnastyczne BenchK przeznaczone dla najmłodszych użytkowników to nie tylko świetna zabawa lecz także możliwość rozwoju fizycznego dzieci. Dzięki takiemu sprzętowi dziecko ograniczy czas spędzany przy telefonie, komputerze czy innych elektronicznych gadżetach. Możemy zapewnić mu w ten sposób lepszą kondycję fizyczną i zdrowie co będzie procentowało w wieku dorosłym.

Do drabinek Kiddy Wood, Sport, Fusion Plus, Champion czy Junior dołączone są akcesoria dla dzieci takie jak drabina linowa, kółka gimnastyczne czy lina gimnastyczna.
Drabinka idealnie wpasuje się w każdy wystrój wnętrz. Całość zajmuje do 1m2 powierzchni. Będzie to udana i korzystna inwestycja w przyszłość naszych milusińskich. Wraz ze zmieniającymi się realiami zmienia się sposób myślenia o wychowaniu i rozwoju dzieci. Firma BenchK wychodzi naprzeciw potrzebom rodziców i dzieci.

DOSTAWA GRATIS
na terenie Polski

Bezpieczne
i chronione zakupy

Kompleksowa
obsługa klienta

Skip to content