Sprawozdanie z targów sportowych – BenchK ISPO Munich 2018

18 maja 2018

W 2018 roku firma BenchK wzięła udział w największych sportowych targach w Europie – ISPO in Munich. Firma była jedynym przedstawicielem wielofunkcyjnyсh drabinek gimnastycznych na całym ISPO. Nikt nie miał czegoś takiego. BenchK prezentował modele dla rodziny, dzieci, dorosłych, jak i profesjonalnych sportowców . Ze względu na szeroki zakres funkcjonalny sprzęt BenchK także korzysta z szerokiej gamy materiałów, takich jak drewno, metal, skóra ekologiczna.
Warto również zauważyć, że drabinki gimnastyczne w BenchK sertyfikowane i spełniaja wszystkie normy UE. Stoisko BenchK było przedmiotem zainteresowań klientów w B2B i B2C dziedzinach.

Firma BenchK przedstawiła drabinki gimnastyczne, które zostały zaprojektowane do wprowadzania na konkretnych rynkach. Na przykład, dla rynków Skandynawii inżynierzy z BenchK opracowali takie modele, jak Kraft i Fusion. Jak wiadomo, ludzie w Skandynawii, doceniają drewno, dla tego zdecydowano się połączyć metalową konstrukcja i drewniane owalne belki. To samo zostało zrobione dla każdego kraju w Europie. BenchK zbadali rynek i zapotrzebowanie w większości krajów Europy.

Dziś wielofunkcyjność-to coś, co przyciąga uwagę naszych klientów. Ludzie szukają rozwiązania, które będzie spełniać wiele wymagań . Więc można porównać BenchK w Victorinox, ale w kategorii sprzęt do ćwiczeń.
Przystępna cena wielofunkcyjnych drabinek gimnastycznych BenchK jest również czynnikiem, który przyciąga wzrok ludzi. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najwyższej jakości poprzez certyfikacji naszej szwedzkiej drabinki i stale czuwamy nad jakością każdego szczegóła, nawet najmniejszego. Jednocześnie, BenchK udało się zrobić szwedzką drabinkę dostępne dla wszystkich. Główną cechą BenchK jest wielofunkcyjność.

Youtube

DOSTAWA GRATIS
na terenie Polski

Bezpieczne
i chronione zakupy

Kompleksowa
obsługa klienta

Skip to content