Nowoczesne meble sportowe w mieszkaniu lub biurze

14 stycznia 2020

Aktywność fizyczna to jeden z podstawowych czynników warunkujących nasze zdrowie, ale także w dużej mierze przekładający się na komfort życia oraz dobre samopoczucie. Coraz więcej osób jest tego świadoma, natomiast nie każdy może sobie pozwolić na regularne korzystanie z siłowni, klubu fitness czy aktywność w plenerze – niekiedy uniemożliwiają to obowiązki domowe, innym razem konieczność sparowania opieki nad dziećmi, jeszcze innym brak możliwości dojazdu na miejsce treningu, czy też jest to bariera finansowa bądź po prostu ktoś czuje się niekomfortowo w obecności innych.  Mając na uwadze wszystkie powyższe okoliczności powstało narzędzie, które w pełni pozwala zadbać o regularną aktywność fizyczną, zarówno w miejscu pracy, jak i odpoczynku.

Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK – bo o niej mowa – to produkt na miarę współczesnych czasów, który z dnia na dzień coraz bardziej doceniany jest zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. To współczesny atrybut człowieka, któremu zależy na zdrowiu, kondycji oraz wyglądzie swoim oraz swoich bliskich. Poznajmy go bliżej.

Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK – profesjonalny i estetyczny element wyposażenia Twojego mieszkania

Produkty marki BenchK to znacznie więcej, niż tradycyjna, sosnowa drabinka gimnastyczna, którą kojarzymy ze szkolnych sal gimnastycznych czy gabinetów fizjoterapii. Tym, co je wyróżnia, jest przede wszystkim dodatkowy osprzęt, zwiększający zakres i możliwości sprzętu, pozwalając na wykonywanie różnorodnych treningów – zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów – angażując poszczególne partie ciała i przynosząc odmienne efekty. Ponadto jest to sprzęt, który nie zajmuje zbyt wiele miejsca i bez wahania możemy zamontować go w każdym pomieszczeniu, nawet salonie, nie obawiając się o to, że zaburzy on aranżację wnętrza. Marka BenchK zadbała bowiem o każdy szczegół, produkując profesjonalny, wielofunkcyjny sprzęt sportowy dla całej rodziny oraz designerski element wyposażenia, tworząc tym samym nową kategorię produktów – meble sportowe.

Doskonały sprzęt dla całej rodziny –jakość i bezpieczeństwo ponad wszystko

Drabinki gimnastyczne BenchK to produkty najwyższej jakości. Jest to wielofunkcyjny sprzęt sportowy, odpowiedni dla osób w każdym wieku, pozwalający zarówno na wykonanie poszczególnych ćwiczeń, jak i całego treningu o różnym stopniu intensywności, a także gwarantujący dobrą zabawę dzieciom i całym rodzinom. W ofercie BenchK dostępny jest szeroki wybór mebli sportowych w postaci wielofunkcyjnych drabinek gimnastycznych – drewnianych, metalowych, matalowo-drewnianych wraz z dostępnymi, dedykowanymi akcesoriami – ławkami do ćwiczeń, poręczami, drążkami do podciągania, kółkami gimnastycznymi, liną z huśtawką. Wykonano je z wyselekcjonowanych surowców, z dbałością o każdy detal, tworząc funkcjonalne i unikatowe narzędzie do ćwiczeń w nowoczesnej stylistyce.

Wielofunkcyjne drabinki BenchK posiadają certyfikat „profesjonalnego sprzętu gimnastycznego”, a także spełniają normy bezpieczeństwa PN-EN 12346:2001 i PN-EN 913:2019-03 dla sprzętu sportowego, czego brak innym tego typu produktom dostępnym na rynku. Gwarantują więc bezpieczeństwo, co jest szczególnie ważne zwłaszcza wtedy, gdy drabinka montowana jest w dziecięcym pokoju.

Mówiąc o montażu, należy wspomnieć, iż do zamontowania drabinki BenchK wystarczy 1 m2 wolnej powierzchni. Co więcej, możliwy jest zarówno montaż do ściany, jak i montaż rozporowy – w przypadku gdy miejsce, w którym umieszczamy sprzęt, ma być tymczasowe.

Drabinka gimnastyczna to coraz częstszy element wyposażenia nowoczesnych mieszkań. Świadczy o tym, iż jako społeczeństwo mamy coraz większą świadomość roli aktywności fizycznej w naszym życiu. Pragniemy, by tak jak telewizor, tak i wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna była narzędziem, które łączy całe rodziny w słusznej, a wręcz najważniejszej sprawie – dbałości o zdrowie. Z meblami sportowymi BenchK teraz to możliwe!

 

DOSTAWA GRATIS
na terenie Polski

Bezpieczne
i chronione zakupy

Kompleksowa
obsługa klienta