Zabawa dzieciaków na „Trzepaku”… w domowym zaciszu?

Zabawa dzieciaków na „Trzepaku”… w domowym zaciszu?

1 lutego 2019

Pewnie niejeden rodzic pamięta chwile beztroskiej zabawy na podwórkowym trzepaku. W czasach kiedy nie było smartfonów, Internetu czy PlayStation wymyślało się przeróżne sposoby na spędzenie wolnego czasu, a fikołki i wszelkie ewolucje akrobatyczne były nieodłącznym elementem podwórka na którym stał trzepak.

Ileż było frajdy, śmiechów i wygłupów dzięki tej prostej metalowej konstrukcji. A ile wspomnień! Obecnie, trzepaków z trudem można szukać na nowych osiedlach. Współcześnie nie jest to już stały element zabudowań. Nasze dzieci jedynie z opowieści poznają jaka frajda płynęła z zabaw podwórkowych na trzepaku… A gdyby w jakiś sposób pozwolić im doświadczyć tej radości i fikołków? Od 2015 r. budujemy rynek dla wielofunkcyjnych drabinek gimnastycznych BenchK. Początki nie należały do łatwych. Niejednokrotnie musieliśmy zmierzyć się z przekonaniem, że miejscem drabinki jest wyłącznie ośrodek rehabilitacyjny czy szkoła, i pokazać, że owa drabinka może być elementem domu.

Drabinki BenchK doskonale wpasowują się w wystrój wnętrza, jednocześnie zapraszając domowników do dbania o kondycję fizyczną i więzi rodzinne. Wspólne spędzanie czasu z rodziną owocuje nie tylko dobrym kontaktem rodziców z dziećmi, ale również dbaniem o zdrowie całej rodziny.

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie czy lubi metalowe czy drewniane elementy. Decydując się na zakup drabinki, urzeczywistnia się czar wspomnień z dzieciństwa z zabaw na trzepaku, a także zachęca się dzieci do aktywności sportowej.

DOSTAWA GRATIS
na terenie Polski

Bezpieczne
i chronione zakupy

Kompleksowa
obsługa klienta

Skip to content