Nowoczesne biuro

Nowoczesne biuro

7 stycznia 2020

Wybierając meble i dodatki do biura warto zastanowić się nad ich funkcjonalnością. W nowoczesnym biurze często króluje minimalizm i surowość formy. Nawet w takim przypadku warto zadbać o zgodne z dzisiejszymi standardami aranżacji rozwiązania, które nieco udomowią i zmiękczą ten surowy charakter, a także dodatkowo świetnie wkomponują się w całość. Jednym z przykładów akcesoriów, które będzie spełniało taką funkcję w nowoczesnym biurze może być drabinka gimnastyczna.

Codzienna aktywność fizyczna


Zapewnianie pracownikom możliwości wykonywania ćwiczeń. Dbałość o zdrowie oraz kondycję fizyczną zatrudnianych ludzi stanowi korzystny element strategii rozwoju firmy. Obecnie osoby szukające pracy zwracają uwagę przy poszukiwaniu zatrudnienia także na takie aspekty. Uzupełnienie wnętrza biura o drabinki gimnastyczne nie tylko może świadczyć o dbałości pracodawcy o szczegóły i dobrą kompozycję wnętrza biura, ale także o trosce o pracowników. Drabinki w biurze będą praktycznym rozwiązaniem z uwagi na częste problemy pracowników biurowych związane z małą aktywnością ruchową.

Nieszablonowe wnętrze


Dodatkowo drabinki świetnie uzupełnią wolną przestrzeń. Ciekawym rozwiązaniem będzie wstawienie tego sprzętu na zupełnie wolnej ścianie. W ten sposób sprzęt będzie mocno widoczny. Jeżeli nie mamy zbyt dużo miejsca, dobrą alternatywą dla takiego rozwiązania będzie postawienie drabinek w pobliżu okna. Takie zestawienie da ciekawy efekt wizualny. Dla komfortu pracowników dobrze byłoby, aby drabinki były umieszczone w miejscu, w którym faktycznie będą oni mogli odpocząć od pracy umysłowej i choćby na chwilę zająć się ćwiczeniami.


Stalowe drabinki gimnastyczne będą ciekawie się prezentować w zestawieniu z mocnymi kolorami, ale równie dobrze sprawdzą się przy szarych ścianach. Jeżeli meble w biurze są drewniane, możemy zastanowić się nad zakupem drewnianych drabinek – kontrastowych – lub przeciwnie – dopasowanych kolorystycznie do reszty biura. W wielu pomieszczeniach dobrze będą wyglądać drabinki wykonane z drewna i stali. Ten wybór może być najlepszym pomysłem w przypadku wnętrz, które nie potrzebują już wielu dodatków. Drabinki można uzupełnić o inne sportowe akcesoria, które podkreślą przyjazny charakter otoczenia i również uzupełnią wnętrze. 

Jeżeli drabinki gimnastyczne są zakupione z intencją wykorzystania ich przez pracowników, idealnym pomysłem będzie wstawienie sprzętu do przestrzeni biurowej, która jest wolna od interesantów. W przypadku kiedy zależy nam jedynie na efekcie wizualnym, korzystne może się okazać wkomponowanie go we wnętrze biura albo w poczekalni, gdzie będzie mógł służyć klientom odwiedzającym siedzibę firmy.

DOSTAWA GRATIS
na terenie Polski

Bezpieczne
i chronione zakupy

Kompleksowa
obsługa klienta

Skip to content