Drabinki gimnastyczne do domu

Drabinki gimnastyczne do domu

30 marca 2022

Mówiąc o drabince gimnastycznej większości z nas z pewnością przed oczami pojawi się obraz szkolnej sali gimnastycznej, profesjonalnego klubu fitness lub specjalistycznego gabinetu fizjoterapii. A tymczasem jest to narzędzie sportowe, które zyskuje coraz większą popularność, stając się wyposażeniem coraz większej ilości domów i mieszkań. Dla tych, którzy nie mieli okazji poznać bliżej wszystkich zalet drabinki gimnastycznej, przygotowaliśmy specjalny mini-poradnik, w którym przedstawimy najważniejsze korzyści posiadania drabinki gimnastycznej w domu oraz podpowiedzi, czym kierować się przy ich wyborze.

Zanim przyznasz, że wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK faktycznie jest obecnie „must have” każdego domu lub mieszkania, pozwól bliżej poznać jej zalety i zastosowania. A jest ich naprawdę sporo i trudno byłoby zebrać je wszystkie, dlatego w artykule skupimy się  jedynie na tych najważniejszych. O pozostałych będziesz miał okazję przekonać się sam, po jej zakupie.

Wielofunkcyjny sprzęt sportowy w zasięgu ręki

Drabinka do ćwiczeń to sprzęt, który posiada ogromny potencjał i stwarza ogrom możliwości, dotyczących przede wszystkim codziennej aktywności. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważną rolę w naszym życiu pełni ruch, aktywność, regularny trening i odpowiednie ćwiczenia. Niestety nie zawsze mamy czas lub możliwość wyjść na siłownię, fitness, bądź na świeże powietrze. Drabinka gimnastyczna w domu jest zawsze i na wyciągnięcie ręki- o każdej porze dnia i nocy. Możemy spędzić przy niej 10 minut, pół czy dwie godziny w ciągu dnia, rano, po południu, wieczorem, możemy jednocześnie ćwiczyć i mieć na oku dzieci, przypilnować gotujący się obiad lub obejrzeć ulubiony serial.

W zależności od tego, na jaki model i jakie akcesoria się zdecydujemy, zyskujemy profesjonalny sprzęt do ćwiczeń, pozwalający na wykonywanie rozmaitych ćwiczeń, angażujących wszystkie partie ciała. Dzięki temu zadbamy o swoje zdrowie, kondycję, sprawność, figurę i samopoczucie, a to wszystko bez wychodzenia z domu.

drabinki gimnastyczne do domu

Drabinka gimnastyczna BenchK 112

Drabinka gimnastyczna – odpowiednia dla każdego domownika

Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK to narzędzie odpowiednie dla osób w każdym wieku. Dzięki temu mogą z niej korzystać zarówno dzieci- już od najmłodszych lat, młodzież, dorośli, seniorzy, kobiety w ciąży, osoby po kontuzjach i borykające się z niektórymi problemami zdrowotnymi. Wielofunkcyjne drabinki gimnastyczne BenchK nie służą bowiem jedynie jako sprzęt do ćwiczeń- choć oczywiście jest to ich podstawowa funkcjonalność, ale także tworzą doskonałe miejsce do zabawy, relaksu, rehabilitacji, odpoczynku, pracy a nawet nauki. Jak to możliwe? Dzięki wielu dodatkowym akcesoriom, które będąc w pełni kompatybilne z samą drabinką gimnastyczną, umożliwiają znacznie zwiększenie zakresu jej możliwości.

Mowa chociażby o akcesoriach gimnastycznych BenchKw skład których wchodzi para kółek gimnastycznych oraz lina do wspinania z drewnianą huśtawką. Taki zestaw z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym miłośnikom wrażeń i dobrej zabawy. W przypadku dzieci, niezwykle ważną kwestią jest bezpieczeństwo. Warto zaznaczyć więc, że wszystkie produkty BenchK spełniają ogólnoeuropejskie normy bezpieczeństwa dla sprzętu sportowego PN-EN 12346:2001 oraz PN-EN 913:2019-03, dzięki czemu można mieć pewność, że dziecku nie stanie się krzywda. Prócz ćwiczeń i zabawy, drabinki gimnastyczne marki BenchK wykorzystać można także jako miejsce do nauki lub pracy- dzięki specjalnej nakładce do drabinek BenchKpełniącej rolę biurka, która sprawdzi się przede wszystkim w niewielkich pomieszczeniach o ograniczonych możliwościach aranżacyjnych, pozwalając na odrabianie zadań bądź pracę przy komputerze. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z akcesoriów, które pozwolą na wykonywanie bardziej zaawansowanych ćwiczeń, a nawet profesjonalnego treningu. Jest to metalowy drążek do podciągania BenchKporęcze do ćwiczeń BenchK ławka do ćwiczeń BenchK.

drabinki gimnastyczne do domu

Drabinka gimnastyczna BenchK 712

Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna BenchK- mebel sportowy w Twoim domu

Ci, którzy przywiązują dużą uwagę do swojego otoczenia i dbają o każdy szczegół aranżacji domu lub mieszkania, nie muszą obawiać się o to, że drabinka gimnastyczna mogłaby oszpecić osiągnięte dotychczas efekty. Po pierwsze, zajmuje niewiele miejsca, dzięki czemu zmieści się w każdym, nawet niewielkim pomieszczeniu- pokoju dziecięcym, biurze, korytarzu, czy salonie. Po drugie, wielofunkcyjne drabinki BenchK to produkty niezwykle nowoczesne i designerskie, wykonane z dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu bez problemu wpiszą się w aranżację każdego, nawet ekskluzywnego pomieszczenia, nadając mu wyjątkowego charakteru. Szeroka oferta modeli, zróżnicowanych pod względem poszczególnych parametrów, takich jak chociażby wielkość, materiał użyty do produkcji, kolor, wyposażenie, wykończenie, pozwoli na wybór sprzętu, który będzie najbliższy naszym upodobaniom.

Wielofunkcyjna drabinka gimnastyczna w domu to moc korzyści dla całej rodziny. Będąc w jej posiadaniu szybko zauważymy, jak pozytywny wpływ ma ona na nasze zdrowie, kondycję, samopoczucie oraz rodzinne relacje, możliwe do pogłębiania dzięki wspólnym aktywnościom.

DOSTAWA GRATIS
na terenie Polski

Bezpieczne
i chronione zakupy

Kompleksowa
obsługa klienta

Skip to content