Drabinka do pokoju dziecka

Drabinka do pokoju dziecka

9 czerwca 2020

 

Aktywność fizyczna powinna być nieodłącznym elementem życia już od najmłodszych lat. Sport poprzez zabawę na drabince BenchK rozwija komórki mózgowe dziecka, pozwala na utrzymanie dobrej wagi, ale przede wszystkim zapewnia świetną zabawę. Umieszczając drabinkę gimnastyczną BenchK w pokoju dziecka nie tylko podarujesz mu zabawkę na długie lata, ale zaszczepisz w nim zamiłowanie do ćwiczeń, które będzie mu towarzyszyć przez resztę życia. Drabinka może być zamocowana do ściany, lub rozporowo – oddzielając strefę odpoczynku od strefy zabawy lub pracy. Pozwól dziecku na bezpieczne szaleństwo na drabince BenchK w jego własnym królestwie. 

Podstawową zaletą naszych drabinek jest wielofunkcyjność. 

Biurko można stworzyć dokopując dodatkową nakładkę na drążek https://benchk.com/produkt/biurko-nakladka-drabinek-serii-benchk-110/ Wysokość biurka można dopasować do potrzeb użytkownika – może służyć jako stoliczek dla malucha, gdy drążek zawiesimy na niższym szczeblu. Gdy drążek zawiesimy wyżej stworzymy biurko dla rodzica – można nawet umieścić je wyżej, tak aby pracować na stojąco. 

Drążek do podciągania może służyć jako wieszak na ubrania dziecka. Często rodzice przygotowują wieczorem ubranka dla dzieci do szkoły na następny dzień. Drabinka z drążkiem będzie idealnym miejscem na powieszenie ubrań na poziomie łatwo dostępnym dla naszego malucha. Wieszak sprawdza się też w sytuacji, gdy nie mamy gdzie powiesić ubrań w trakcie prasowania. Zazwyczaj wieszamy wieszaki ze świeżouprasowanymi rzeczami na klamkach, uchwytach od szafek czy drzwiach

 

 

Bezpłatna dostawa
na terenie Polski

Bezpieczne
i chronione zakupy

Kompleksowa
obsługa klienta

Skip to content