BenchK – firma odpowiedzialna społecznie. Kupując nasz sprzęt, pomagasz chorym dzieciom!

23 marca 2018

Misją naszej firmy jest zdrowy i zrównoważony rozwój dziecka, zarówno pod względem fizycznym, jak i intelektualnym. Drabinki, które produkujemy, goszczą w coraz większej ilości polskich domów. Z opinii naszych klientów wiemy, że niemal wszystkie dzieciaki, które spróbowały ćwiczeń, a właściwie zabaw, na naszych urządzeniach, od razu je pokochały.

Widząc radość oraz korzyści dla rozwoju maluchów, jakie daje nasz sprzęt, postanowiliśmy pójść dalej. Zdecydowaliśmy się wesprzeć dzieci, które ciężko chorują i w związku z tym długie tygodnie spędzają w szpitalach i innych placówkach rehabilitacyjno-leczniczych. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. Od niedawna wspieramy Fundację Dr Clown, której wolontariusze odwiedzają chore maluchy, głównie na oddziałach onkologicznych, przynosząc im uśmiech. Poprzez zabawę sprawiają, że przez chwile powraca do nich radość i beztroskie dzieciństwo w codziennym dniu wypełnionym cierpieniem.

Teraz postanowiliśmy zrobić coś więcej. Zdecydowaliśmy, że z każdej sprzedanej drabinki przeznaczymy pewien procent na pomoc chorym dzieciom. Zgromadzone w ten sposób środki pozwolą nam przekazać nasze produkty szpitalnym oddziałom dla dzieci oraz innym miejscom, gdzie mali pacjenci będą mogli z nich korzystać.

Kupując nasz sprzęt, Ty też pomagasz!

DOSTAWA GRATIS
na terenie Polski

Bezpieczne
i chronione zakupy

Kompleksowa
obsługa klienta

Skip to content