Drabinki Gimnastyczne dla dzieci i dorosłych (zobacz filmy)

Drabinki gimnastyczne - Linia produkcyjna

Etapy produkcji metalowych drabinek gimnastycznych

Film został zrealizowany na potrzeby ISPO-2018, pokazujeć etapy produkcji metalowych i drewnianych drabinek gimnastycznych „BenchK Opierając się na własnym doświadczeniu w produkowaniu metalowych drabinek gimnastycznych, oferujemy najbardziej optymalne rozwiązanie dla ćwiczeń – modele dla dzieci i dorosłych.

Drabinki gimnastyczne - Ćwiczenia w domu

Drabinki gimnastyczne – Winner Black

Jest doskonała dla wszystkich tych, dla których zdrowa sylwetka i wydolność fizyczna są kwestiami priorytetowymi. Metalowa drabinka może być przymocowana bezpośrednio do podłogi. Jej bezdyskusyjnym atutem jest ponadprzeciętna wytrzymałość.

Drabinki gimnastyczne – Ćwiczenia w domu

Magda Kozińska – trener personalny prezentuje, jak w prosty sposób przy użyciu drabinek gimnastycznej można wykonać trening w warunkach domowych.

Drabinki gimnastyczne to sprzęt wielofunkcyjny, dzięki nim w łatwy sposób bez wychodzenia z domu, możesz odbyć trening na konkretną partię mięśni bądź na całe ciało. Oto kilka propozycji. Wszystkie zademonstrowane ćwiczenia wykonaj od 15 do 20 razy w 4 obwodach. Powodzenia !

Co łączy scyzoryk Victorinox i drabinki gimnastyczne BenchK?

Drabinki gimnastyczne – prezentacja

Dowiedz się, co wspólnego mają nasze drabinki gimnastyczne oraz  niezawodne narzędzie – szwajcarski scyzoryk Victorinox. Certyfikowane metalowe drabinki gimnastyczne to jeden z najbardziej uniwersalnych przyrządów sportowych w branży fitness.

Nie zajmują dużo miejsca, a dzięki dodatkowym elementom i uchwytom pozwalają na wykonywanie ćwiczeni na całe ciało. Nasza eksperta Kasia przy użyciu drabinki gimnastycznej „Mistrz” prezentuje kilka przykładowych ćwiczeń, jakie możesz wykonać na sprzęcie BenchK w swoim domu.

Drabinki gimnastyczne – instrukcja montażu ( krok po kroku)

Instrukcja montażu

Nasz ekspert  ukazuje, jak  w ciągu zaledwie  15 minut zamontować drabinkę gimnastyczną „Mistrz” w swoim domu.

Krok 1 – wykręć wszystkie śruby znajdujące się w  szczebelkach,

Krok 2-  umieść  szczebelki w otwory, a następnie za pomocą dołączonego klucza wkręć śruby od zewnętrznej strony drabinki,

Krok 3-  na drążek załóż linę do podciągania i przymocuj go do drabinki,

Krok 4- kiedy szabelki i drążek znajdują się na drabince, zamontuj ją do ściany za pomocą elementów rozporowych lub poprzez przykręcenie wkrętów do ściany,

Krok 5: teraz możesz zaczepić na niej dodatkowe przyrządy do ćwiczeni np.  ławeczkę treningową.

Montaż naszych drabinek jest bardzo prosty. Jeśli mieli by Państwo jakiekolwiek problemy prosimy o kontakt

Przykładowe ćwiczenia na drabinkach gimnastycznych

Jeżeli zastanawiasz się jak trenować na drabinkach gimnastycznych, koniecznie obejrzyj ten filmik. Dowiedz się, jakie ćwiczenia siłowe możesz wykonywać na sprzęcie BenchK. Metalowe drabinki gimnastyczne pomogą ci urozmaicić twój codzienny trening, a także zbudować masę mięśniową.

Film przedstawia kilka przykładowych ćwiczeń,k które można wykonywać z wykorzystaniem naszych drabinek gimnastycznych. Zapraszamy do oglądania!