Ewa Chodakowska drabinki gimnastyczne

Drabinki gimnastyczne BenchK w sklepie Ewy Chodakowskiej – Bebio.pl

Miło nam poinformować, że właśnie nawiązaliśmy współpracę z nowym Partnerem – firmą BeBio Sp. z o.o., której właścicielką jest najbardziej znana trenerka fitness w Polsce – Ewa Chodakowska.

W efekcie nasze drabinki BenchK można znaleźć w ofercie sklepu internetowego www.bebio.pl.

Drabinki BenchK powstały z myślą o osobach, które nie chcą lub nie mogą regularnie wychodzić do siłowni czy klubu fitness. Z ich pomocą można wykonać peny, urozmaicony trening we własnym mieszkaniu w dowolnym czasie. Drabinka gimnastyczna BenchK z powodzeniem może zastąpić niemal całą siłownię, zajmując przy tym o wiele, wiele mniej miejsca. Pozwala to znaleźć czas na ćwiczenia nawet osobom bardzo zapracowanym, czy młodym mamom, którym trudno wyjść z domu do klubu fitness.

Drabinki BenchK są sprzętem, który pomaga w bezpieczny sposób pracować nad swoim ciałem w zaciszu własnego mieszkania, choć z powodzeniem wykorzystywane są także przez wiele klubów fitness. Pozwalają bowiem na wykonywanie urozmaiconego treningu na różne partie ciała. Ich największą zaletą, oprócz wielofunkcyjności, jest mała ilość powierzchni potrzebna do montażu i wykonywania ćwiczeń z ich pomocą. W zasadzie wystarczy 1m2, aby zamontować w swoim mieszkaniu wybrany model i rozpocząć pracę nas swoją sylwetką. To doskonała opcja nie tylko dla zaawansowanych, ale także dla osób, które dopiero  rozpoczynają treningi, każdy może bowiem wykorzystywać je według swoich możliwości.

Dodaj komentarz