Drabinki gimnastyczne BenchK w sklepie Ewy Chodakowskiej – Bebio.pl

11 października 2018

Miło nam poinformować, że właśnie nawiązaliśmy współpracę z nowym Partnerem – firmą BeBio Sp. z o.o., której właścicielką jest najbardziej znana trenerka fitness w Polsce – Ewa Chodakowska.

W efekcie nasze drabinki BenchK można znaleźć w ofercie sklepu internetowego www.bebio.pl.

Drabinki BenchK powstały z myślą o osobach, które nie chcą lub nie mogą regularnie wychodzić do siłowni czy klubu fitness. Z ich pomocą można wykonać peny, urozmaicony trening we własnym mieszkaniu w dowolnym czasie. Drabinka gimnastyczna BenchK z powodzeniem może zastąpić niemal całą siłownię, zajmując przy tym o wiele, wiele mniej miejsca. Pozwala to znaleźć czas na ćwiczenia nawet osobom bardzo zapracowanym, czy młodym mamom, którym trudno wyjść z domu do klubu fitness.

Drabinki BenchK są sprzętem, który pomaga w bezpieczny sposób pracować nad swoim ciałem w zaciszu własnego mieszkania, choć z powodzeniem wykorzystywane są także przez wiele klubów fitness. Pozwalają bowiem na wykonywanie urozmaiconego treningu na różne partie ciała. Ich największą zaletą, oprócz wielofunkcyjności, jest mała ilość powierzchni potrzebna do montażu i wykonywania ćwiczeń z ich pomocą. W zasadzie wystarczy 1m2, aby zamontować w swoim mieszkaniu wybrany model i rozpocząć pracę nas swoją sylwetką. To doskonała opcja nie tylko dla zaawansowanych, ale także dla osób, które dopiero rozpoczynają treningi, każdy może bowiem wykorzystywać je według swoich możliwości.

DOSTAWA GRATIS
na terenie Polski

Bezpieczne
i chronione zakupy

Kompleksowa
obsługa klienta

Skip to content