Zadzwoń do nas 575 188 088 / Call us 536 560 089
wysylka24h

Drążek gimnastyczny D9

Na stanie


512.10 

Raty PayU

Drążek gimnastyczny D9 jest przeznaczony do wszechstronnego treningu funkcjonalnego. Cechuje się najwyższą jakością wykonania z niesamowicie trwałych materiałów, estetycznym wyglądem i kompaktową konstrukcją. Drążek D9 jest tak zaprojektowany by przeciwdziałać dolegliwościom powiązanym z siedzącym trybem życia. Z kolei podciąganie pozytywnie wpływa na układ mięśniowy i ogólną sprawność.

Compare
Ilość:

Udostępnij to:

Drążek gimnastyczny D9 to doskonały przyrząd kształtujący mięśnie ramion i pleców. Za jego pomocą można również wykonywać ćwiczenia zwiększające siłę. Drążek pomaga także zniwelować dolegliwości spowodowane długimi godzinami spędzanymi codziennie przy komputerze. Wykonany jest w całości z metalu, natomiast rączki zrobione z przyjemnego w dotyku materiału, na których spocone dłonie nie będą się ślizgać. Materiał ten dodatkowo jest odporny na ścieranie, obracanie czy inne uszkodzenia, które powstają gdy rączki są wykonane z samej gumy albo z samej pianki. Rączki wykonano jak dla profesjonalistów, gdyż zostały wytworzone z najwyższej jakości mieszanek gum o odpowiednim wyprofilowaniu i różnej teksturze, która z kolei dopasowuje się anatomicznie do chwytu dłoni o dużym nacisku.

Kompaktowa konstrukcja drążka D9 sprawia, że bez problemu znajdzie się dla niego miejsce w każdym mieszkaniu. Drążek D9 jest klasycznym drążkiem do podciągania, który posiada 6 dodatkowych rączek dzięki którym można wykonywać podciągania z nachwytem wąskim, średnim czy szerokim. Po 5 otworów do mocowania z lewej i prawej strony sprawia, że drążek D9 jest zamontowany bezpiecznie do ściany.

Warto dodać także, że firma BenchK udziela dożywotniej gwarancji na wszystkie metalowe elementy drążka D9.

Specyfikacja:

Wymiar do szerokiego chwytu: 111 cm

Wymiar pomiędzy średnim chwytem: 53 cm

Wymiar pomiędzy wąskimi chwytami: 22 cm

Grubość metalu: 4 mm

Materiał: metal

Kolor: czarny

Maksymalna dopuszczalna waga użytkownika: 150 kg

Gwarancja: dożywotnia

Dostępność: od ręki

Specyfikacja

Rysunek Techniczny

drazek D9

Specification

Technical Drawing

drazek D9