Informacje o naszej firmie

o firmie

Zainspirowani chyba najbardziej uniwersalnym zestawem sportowym na świecie, wymyślonym w Szwecji przez Pehra Henrika Linga w XVIII wieku, wprowadziliśmy nie tylko zupełnie nowy produkt, stworzyliśmy również zupełnie nową kategorię produktów – metalowe drabinki gimnastyczne.

Uważaj na podróbki! Niektórzy producenci używają bezprawnie wzornictwa metalowych drabinek gimnastycznych BenchK. Na rynku pojawiło się wiele produktów imitujących nasze drabinki. Produkty podrobione są często niskiej jakości i charakteryzują się mniejszą trwałością. Kupujący powinni mieć świadomość tego, że używanie tych produktów może być niebezpieczne oraz powodować powstanie ryzyka dla zdrowia.

drabinki_gimnastyczne-wlascicel
Historia firmy

Gdy wierzysz, że nic nie jest niemożliwe i najśmielsze pragnienia nabierają kształtów, wtedy dostrzegasz  – że twój wysiłek nie był daremny. Obierając jako punkt wyjścia rodzinny biznes, w zamian otrzymaliśmy możliwość połączenia pasji i pracy, uwzględniając przy tym zdrowy rozsądek.

Na podstawie naszych wcześniejszych zawodowych doświadczeń, jako szeregowych pracowników, uważamy że klienci mają prawo wiedzieć z kim podejmują współpracę. Dlatego szanowni klienci, chcemy abyście wiedzieli, co kształtuje wizerunek marki BenchK.

Wszystko zaczęło się od tego, że w 2014 roku Irena Zemliana – współwłaścicielka firmy Benchmark razem z  córką i mężem Wadimem przeniosła się do Polski-ojczyzny jej dziadków, aby tu żyć i pracować.

Spacerując z dzieckiem, stwierdziliśmy, że nigdzie nie widzieliśmy  drążka lub drabinek do podciągania na podwórkach  w okolicy domów czy szkół. Próba znalezienia wielofunkcyjnej drabinki gimnastycznej w sklepach nie powiodła się. Rób to, o czym myślisz — tak możemy nazwać swój biznes plan. Zaczęliśmy zajmować się tym, z czym czujemy się związani.

BenchK to jest  100% Polski kapitał.

Najczęściej kupowane drabinki gimnastyczne
Winner-Black 46%46
Olympic 28%28
Champion 17%17
Inne 9%9
Jakie są nasze wartości:
Innowacyjność

Ciągły rozwój firmy do którego należy między innymi badanie potrzeb klientów, skutkowało wprowadzaniem ulepszeń lub nowych produktów wielofunkcyjnych drabinek gimnastycznych. Dzięki takim zabiegom na chwilę obecną drabinki gimnastyczne naszej firmy należą do najbardziej prestiżowych na rynku, a świadczą o tym wykonanie i jakość materiałów. Jednak aby słowa nabrały mocy, cały nasz asortyment został poddany badaniom co wskazują na to zdobyte Certyfikaty.

Społeczna odpowiedzialność biznesu

BenchK – firma odpowiedzialna społecznie. Kupując nasz sprzęt, pomagasz chorym dzieciom!

Mamy nadzieję, że nasz entuzjazm udzieli się i naszym klientom. Chcemy, aby  w Polsce  wielofunkcyjna drabinka  gimnastyczna stała się niezastąpionym pomocnikiem w świecie sportu i zdrowia.

Drabinki gimnastyczne - Produkcja

Ten film został zrealizowany na potrzeby ISPO-2018, pokazujeć etapy produkcji metalowych i drewnianych drabinek gimnastycznych „BenchK Opierając się na własnym doświadczeniu w produkowaniu metalowych drabinek gimnastycznych, oferujemy najbardziej optymalne rozwiązanie dla ćwiczeń – modele dla dzieci i dorosłych”.

Do produkcji jest wykorzystywany wysokiej jakości metal o grubości od 2,0 do 3,0 mm w zależności od modelu. Dostawa metalu do zakładu produkcyjnego odbywa się bezpośrednio z huty, co z kolei gwarantuje wysoką jakość metalu. Codziennie pracujemy nad podniesieniem jakości Metalowych drabinek gimnastycznych „BenchK”

W skutek ciągłego zainteresowania zdrowym trybem życia, drabinki firmy BenchK cieszą się rosnącym zapotrzebowaniem na całym świecie. Dodatkowo zwiększenie linii produkcyjnej jak i działu marketingu wymusiło na firmie zatrudnienie wykwalifikowanego zespołu ludzi specjalizujących się tworzeniu i dystrybuowanie naszych produktów. Przekonać się o tym można czytając gazety miedzy innymi takie jak “Puls Biznesu”.

Co klienci mówią o Nas

l0czi z Allegro

Przesyłka ekspresowa, drabinka gimnastyczna zgodna z zamówieniem i bardzo solidnie zapakowany. Jestem bardzo zadowolony z tego produktu. Zamontowałem rozporowo i trzyma solidnie. Jestem pod wrażeniem wielozadaniowości tego zestawu. Polecam.

izabla25 z Allegro

Metalowa drabinka Gimnstyczna rewelacja, świetny kontakt ze sprzedającym, ekspresowa wysyłka. Radość dzieci bezcenna.Polecam 100 %

Ewelina z Facebooka

Wiarygodny i solidny producent. Rzetelna firma.

Paweł z Google Plus

Świetny drabinka gimnastyczna dla dzieciaków. Mega frajdę mają… troszkę można odsapnąć jak się same bawią. Samemu też czasem z drabinki korzystam. Polecam