O firmie

Zainspirowani chyba najbardziej uniwersalnym zestawem sportowym na świecie wymyślonego w Szwecji przez Pera Henrika Linga w XVIII wieku, wprowadziliśmy nie tylko całkowicie nowy produkt, ale stworzyliśmy zupełnie nową kategorię produktów – metalowe drabinki gimnastyczne.

Uważaj na podróbki! Niektórzy producenci używają bezprawnie wzornictwo metalowych drabinek gimnastycznych BenchK. Dlatego na rynku pojawiło się wiele produktów imitujących nasze drabinki.Produkty podrobione są często niskiej jakości i charakteryzują się mniejsza trwałością. Kupujący powinni mieć świadomość tego, że używanie tych produktów może być niebezpieczne i powodować powstanie ryzyka dla zdrowia.

drabinki_gimnastyczne-wlascicel
Historia firmy

Ciągły rozwój firmy do którego należy między innymi badanie potrzeb klientów, skutkowało wprowadzaniem ulepszeń lub nowych produktów drabinek gimnastycznych. Dzięki takim zabiegom na chwilę obecną drabinki gimnastyczne naszej firmy należą do najbardziej prestiżowych na rynku, a świadczą o tym wykonanie i jakość materiałów. Jednak aby słowa nabrały mocy, cały nasz asortyment został poddany badaniom co wskazują na to zdobyte Certyfikaty.

Od początku firmy już 4-krotnie zmieniano magazyny na większe, gdyż w ostatnich latach można zaobserwować duże zainteresowanie zdrowym trybem życia a co za tym idzie, zapotrzebowanie na nasz sprzęt. Dodatkowo zwiększenie linii produkcyjnej jak i działu marketingu wymusiło na firmie zatrudnienie wykwalifikowanego zespołu ludzi specjalizujących się tworzeniu i dystrybuowanie naszych produktów. Przekonać się o tym można czytając gazety miedzy innymi takie jak „Puls Biznesu”.

Podsumowując firma ciągle się rozwija i na pewno nie spocznie na laurach.

Najczęściej kupowane drabinki gimnastyczne
Winner-Black 46%46
Olympic 28%28
Mistrz 17%17
Inne 9%9
Co klienci mówią o Nas

l0czi z Allegro

Przesyłka ekspresowa, drabinka gimnastyczna zgodna z zamówieniem i bardzo solidnie zapakowany. Jestem bardzo zadowolony z tego produktu. Zamontowałem rozporowo i trzyma solidnie. Jestem pod wrażeniem wielozadaniowości tego zestawu. Polecam.

izabla25 z Allegro

Metalowa drabinka Gimnstyczna rewelacja, świetny kontakt ze sprzedającym, ekspresowa wysyłka. Radość dzieci bezcenna.Polecam 100 %

Ewelina z Facebooka

Wiarygodny i solidny producent. Rzetelna firma.

Paweł z Google Plus

Świetny drabinka gimnastyczna dla dzieciaków. Mega frajdę mają… troszkę można odsapnąć jak się same bawią. Samemu też czasem z drabinki korzystam. Polecam