O firmie

Zainspirowani chyba najbardziej uniwersalnym zestawem sportowym na świecie wymyślonego w Szwecji przez Pera Henrika Linga w XVIII wieku, wprowadziliśmy nie tylko całkowicie nowy produkt, ale stworzyliśmy zupełnie nową kategorię produktów – metalowe drabinki gimnastyczne.

Uważaj na podróbki! Niektórzy producenci używają bezprawnie wzornictwo metalowych drabinek gimnastycznych BenchK. Dlatego na rynku pojawiło się wiele produktów imitujących nasze drabinki.Produkty podrobione są często niskiej jakości i charakteryzują się mniejsza trwałością. Kupujący powinni mieć świadomość tego, że używanie tych produktów może być niebezpieczne i powodować powstanie ryzyka dla zdrowia.

drabinki_gimnastyczne-wlascicel
Historia firmy

Ciągły rozwój firmy do którego należy między innymi badanie potrzeb klientów, skutkowało wprowadzaniem ulepszeń lub nowych produktów drabinek gimnastycznych. Dzięki takim zabiegom na chwilę obecną drabinki gimnastyczne naszej firmy należą do najbardziej prestiżowych na rynku, a świadczą o tym wykonanie i jakość materiałów. Jednak aby słowa nabrały mocy, cały nasz asortyment został poddany badaniom co wskazują na to zdobyte Certyfikaty.

W skutek ciągłego zainteresowania zdrowym trybem życia, drabinki firmy BenchK cieszą się rosnącym zapotrzebowaniem na całym świecie. Dodatkowo zwiększenie linii produkcyjnej jak i działu marketingu wymusiło na firmie zatrudnienie wykwalifikowanego zespołu ludzi specjalizujących się tworzeniu i dystrybuowanie naszych produktów. Przekonać się o tym można czytając gazety miedzy innymi takie jak “Puls Biznesu”.

Najczęściej kupowane drabinki gimnastyczne
Winner-Black 46%46
Olympic 28%28
Mistrz 17%17
Inne 9%9
Drabinki gimnastyczne - Produkcja

Ten film został zrealizowany na potrzeby ISPO-2018, pokazujeć etapy produkcji metalowych i drewnianych drabinek gimnastycznych „BenchK Opierając się na własnym doświadczeniu w produkowaniu metalowych drabinek gimnastycznych, oferujemy najbardziej optymalne rozwiązanie dla ćwiczeń – modele dla dzieci i dorosłych”.

Do produkcji jest wykorzystywany wysokiej jakości metal o grubości od 2,0 do 3,0 mm w zależności od modelu. Dostawa metalu do zakładu produkcyjnego odbywa się bezpośrednio z huty, co z kolei gwarantuje wysoką jakość metalu. Codziennie pracujemy nad podniesieniem jakości Metalowych drabinek gimnastycznych “BenchK”

Co klienci mówią o Nas

l0czi z Allegro

Przesyłka ekspresowa, drabinka gimnastyczna zgodna z zamówieniem i bardzo solidnie zapakowany. Jestem bardzo zadowolony z tego produktu. Zamontowałem rozporowo i trzyma solidnie. Jestem pod wrażeniem wielozadaniowości tego zestawu. Polecam.

izabla25 z Allegro

Metalowa drabinka Gimnstyczna rewelacja, świetny kontakt ze sprzedającym, ekspresowa wysyłka. Radość dzieci bezcenna.Polecam 100 %

Ewelina z Facebooka

Wiarygodny i solidny producent. Rzetelna firma.

Paweł z Google Plus

Świetny drabinka gimnastyczna dla dzieciaków. Mega frajdę mają… troszkę można odsapnąć jak się same bawią. Samemu też czasem z drabinki korzystam. Polecam