Jakiś tekst

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ac enim, vulputate netus id etiam vitae.

JAKIŚ TEKST

NASZA MISJA

Kiedy zdajesz sobie sprawę, że nic nie jest niemożliwe, a twoje najśmielsze pragnienia nabierają kształtu, wtedy dostrzegasz – że twój wysiłek nie poszedł na marne. Zakładając BenchK jako firmę rodzinną postanowiliśmy połączyć pasję z pracą, aby tworzyć produkty, w które naprawdę wierzymy.

Nasze wieloletnie doświadczenie zawodowe nauczyło nas, jak ważne jest, aby klienci wiedzieli, od kogo kupują swój produkt. Dlatego chcemy, abyś doskonale wiedział, kto kształtuje wizerunek BenchK i sprawia, że ​​jest to marka, której ufasz.

Historia marki BenchK zaczyna się w 2014 roku, kiedy Irena Zemliana wraz z mężem Wadimem i córką wróciła do Polski – ojczyzny swoich dziadków.

Podczas urządzania nowego domu zdaliśmy sobie sprawę, że w prawie każdym domu znajduje się telewizor, nigdy za to nie widzieliśmy wielofunkcyjnej drabinki do ćwiczeń. Naszą wizją było stworzenie multyfunkcyjnej drabinki gimnastycznej, jako integralnej części każdego domu rodzinnego, która byłaby odpowiednia dla osób w każdym wieku, aby zachować dobrą formę fizyczną, a jednocześnie dobrze się bawić.

BenchK to 100% Polski kapitał

Jakiś tekst@#!@#!@#

Bezpłatna dostawa
na terenie Polski

Bezpieczne
i chronione zakupy

Kompleksowa
obsługa klienta

Skip to content