benchk wall bars 3d models

Modele 3D drabinek gimnastycznych BenchK

W grudniu 2018 roku, dzięki współpracy z firmą Urban Project stworzyliśmy bazę interaktywnych modeli 3D drabinek gimnastycznych marki BenchK. Są to modele które w przejrzysty sposób przedstawiają konstrukcję wielofunkcyjnych drabinek gimnastycznych oraz drążków do podciągania firmy Benchmark. Będą one wykorzystywane przy projektowaniu wnętrz – mieszkań, powierzchni biurowych, sal gimnastycznych i wielu innych.

Jest to 250 modeli 3D + 50 wizualizacji a także animacje.

Modele są dostępne dla projektantów wnętrz na stronach:

Publikacja modeli CAD, SKP, DWG, GSM, PNG   – modele 3D w chmurze  https://grabcad.com/bench.k-1/models

Modele 3D w serwisie 3d Warechouse – w chmurze  https://3dwarehouse.sketchup.com/user/e67ce94e-5e25-4aa8-bd06-7a7ae4ed4e87/BenchK-Poland?nav=models

Będą mogli z nich korzystać zarówno amatorzy jak i profesjonalni architekci. Po obejrzeniu modelu 3d można łatwiej wyobrazić sobie jak drabinka gimnastyczna będzie wyglądała w naszym domu, mieszkaniu lub biurze. Wirtualny świat miesza się z rzeczywistością.

Jako producenci nowoczesnego, wielofunkcyjnego sprzętu sportowego chcemy sprostać aktualnym potrzebom i wymogom klientów, także tym dotyczącym innowacyjnych sposobów przekazywania informacji oraz zapoznawania zainteresowanych osób z naszym asortymentem.

Dodaj komentarz