Metalowe i drewniane drabinki dla dzieci i młodzieży

Rozwój fizyczny to bardzo istotny aspekt naszego życia, będący czynnikiem niezbędnym w kształtowaniu zdrowia dzieci i młodzieży. Dzięki drabince gimnastycznej do ćwiczeń obecnej w naszym domu dziecko może w każdej wolnej chwili skorzystać z tego sprzętu do ćwiczeń, poćwiczyć wtedy kiedy ma na to ochotę i w taki sposób jak chce.

Jakie ćwiczenia na drabince BenchK?

Ćwiczenia na drabince gimnastycznej nie tylko wzmacniają mięśnie, ale także rozciągają ciało, rozwijają giętkość oraz sprawność. Drabinka do ćwiczeń to także doskonały sposób na rozładowanie emocji, których w młodym ciele nie brakuje. Ponadto to idealny sposób na nudę, kiedy pogoda uniemożliwia wyjście na dwór. Dla rodziców to z kolei wewnętrzny spokój, że ich pociecha nie spędzi takiego dnia siedząc cały czas przed komputerem lub telewizorem.

drabinki gimnastyczne dzieci

Metalowe oraz drewniane drabinki dla dzieci a bezpieczeństwo

Duży rozmiar drabinki oraz wysokość drabinki gimnastycznej nierzadko powoduje niepokój u rodziców. Pamiętajmy jednak, że drabinki gimnastyczne BenchK to solidny, certyfikowany produkt, wykonany z najlepszej jakości materiałów, przyjaznych zdrowiu i środowisku. Co do ćwiczeń, to nie zapominajmy, że wbrew pozorom, dziecko posiada doskonale rozwinięty instynkt poznawczy, co pozwala na szybką adaptację z drabinką sportową.

W zasadzie wystarczy, że nasze dziecko zbada, wypróbuje i sprawdzi co można robić na konkretnej drabince gimnastycznej. Możecie być pewni, że Wasze dziecko wejdzie na samą górę dopiero wtedy, kiedy poczuje się pewnie i bezpiecznie. Jedyne, co powinniśmy zapewnić przy takiej domowej siłowni dla dziecka, to dużo swobodnej przestrzeni wokół drabinki gimnastycznej oraz prawidłowo zabezpieczone podłoże, przy użyciu materaca gimnastycznego.

Drabinka gimnastyczna a potrzeby dziecka

Drabinka gimnastyczna do ćwiczeń to idealna pomoc przy ćwiczeniach wzmacniających organizm naszego dziecka. Wersje podstawowe, czyli drabinki gimnastyczne dla najmłodszych np. Kiddy, Kiddy Wood to idealne przygotowanie do stawiania dalszych kroków w rozwoju fizycznym dziecka. Te drabinki to idealna opcja dla dzieci od drugiego roku życia. Dla nieco starszych dzieci warto wykorzystać warianty Junior oraz Champion, które będą bardziej sprzyjające potrzebom starszych, ale nadal rosnących pociech.

[lee_products style="carousel" number="5" columns_number="5" cat="466" min_height="250" is_ajax="yes"]

Zainteresowanie dziecka drabinkami sportowymi

Niektórym dzieciom trzeba nieco pomóc zainteresować się drabinką sportową. Bardzo dobrą zachętą będą pierwsze chwile wspólnie spędzone przy drabince – możemy uczyć dzieci, jak korzystać z drabinki gimnastycznej, pokazać możliwości a także po prostu ćwiczyć razem z nimi.

Drabinki BenchK dla dzieci to niezwykle przydatne akcesoria do ćwiczeń, które w dodatku w dużym stopniu ułatwiają rodzicom organizację czasu a także wspierają rozwój fizyczny oraz psychoruchowy dziecka. Dziecko otrzymuje bowiem dzięki temu szansę na rozbudzanie własnej kreatywności przez rozwijanie wyobraźni podczas wymyślania rozmaitych gimnastycznych gier i form relaksu.

Równocześnie, podczas wykonywania nawet stosunkowo prostych ćwiczeń na drabince gimnastycznej, dziecko nabiera większej sprawności, a wysiłek podczas tej zabawy doskonale wpływa na samopoczucie, zdrowie i stan rozwoju fizycznego. Ponadto drabinka sportowa umożliwia wspólną zabawę w formie treningu ze znajomymi, rodzeństwem i rodzicami, co daje wiele radości i zbliża rodzinę do siebie.

drabinka gimnastyczna Junior

Drabinki dla dzieci od BenchK

Mając na uwadze różnorodne potrzeby najmłodszych sportowców, nasza firma specjalizuje się w produkcji najużyteczniejszych oraz najbezpieczniejszych drabinek do ćwiczeń. Drabinka gimnastyczna to idealny prezent; i zarazem atrakcja dla dziecka, który rozwinie zmysły oraz umiejętności dziecka. Szczególnie polecamy cieszące się dużym powodzeniem serie drabinek dziecięcych Kiddy oraz Junior, dzięki którym we własnym domu stworzycie małe centrum rekreacyjne dla dzieci.

Proponowane drabinki dla dzieci to idealne rozwiązanie dla stworzenia domowej siłowni, centrum rekreacyjnego, które w dodatku nie zajmuje dużo miejsca. Ponadto pamiętajcie, że nasze produkty zostały wyprodukowane z trwałych, bezpiecznych materiałów. Najlepiej odda to fakt, że posiadamy stosowne certyfikaty a na metalowe elementy drabinek gimnastycznych udzielamy dożywotniej gwarancji.