Zobacz co mówią media o naszych drabinkach sportowych

Drabinka gimnastyczna Sport BenchK w emitowanym w telewizji Polsat programie Nasz Nowy Dom
nasz nowy dom 1
UKRAIŃSKI BIZNES W RZESZOWIE - ARTYKUŁ NA MAMBIZNES.PL
ukrainski bizness w polsce

Wraz z rozwojem firmy, BenchK wzbudza duże zainteresowanie prasy. Całkiem niedawno Pan Wadym Zemlianyi, współwłaściciel firmy Benchk, udzielił wywiadu dziennikarzowi portalu www.mambiznes.pl – panu Bartłomiejowi Godziszewskiemu.

Z tego wywiadu dowiecie się Państwo nieco więcej na temat działania firmy BenchK, w co wierzmy, a także co zainicjowało pomysł wprowadzenia wielofunkcyjnych drabinek na rynek polski i zagraniczny. Serdecznie zapraszamy do lektury.

 

Zobacz artykuł

BENCHK ZACZYNA WSPÓŁPRACĘ Z EWĄ CHODAKOWSKĄ
ewa chodakowaska drabinki gimnastyczne

Firma BenchK w październiku tego roku nawiązała współpracę z firmą BeBio Sp. z o.o której właścicielką jest Ewa Chodakowska – znana i lubiana trenerka fitness.

Dzięki temu drabinki BenchK można znaleźć w ofercie sklepu internetowego www.bebio.pl.

Z pomocą drabinek BenchK nawet zapracowane osoby znajdą chwilę aby wykonać pełny, urozmaicony trening angażujący różne partie ciała – bez wychodzenia z domu i w dowolnym czasie. Miejsce na drabinki BenchK znajdzie się w każdym, nawet najmniejszym mieszkaniu.

Każdy może samodzielnie oraz efektywnie zadbać o swoją formę fizyczną. Drabinki BenchK znaleźć można również w wielu klubach fitness. Są one wielofunkcyjne, zajmują niewiele miejsca (1m2) więc bardzo szybko można zacząć pracować nad swoją sylwetką. Drabinki Benchk są doskonałe zarówno na początkujących jak i zaawansowanych użytkowników.

 

Zobacz więcej informacji

Najsłynniejszy polski trener Qczaj i jego drabinka Winner Black
drabinki gimnastyczne quczaj

Najsłynniejszy polski trener Daniel Qczaj jest bohaterem kolejnego odcinka „Gwizady Prywatnie” w TVN Style. Jest także właścicielem naszej drabinki Winner Black, kótra możemy zobaczyć w tym odcinku programu 

Zapraszamy do oglądania na TVN Style, powtórki programu – piątek 17:05, sobota 20:45, niedziela 10:15, poniedziałek 15:50!

Film pochodzi z fan page Ula Pedantula – zachęcamy do polubienia i obserwacji 

 

Zobacz wpis na Facebooku

Fundacja "Dr Clown" Region Pomorze
drabinki-gimastyczne-fundacja

Fundacja „Dr Clown” Region Pomorze na Facebooku

Dzień dobry w ten piękny poniedziałek 🤩
Prezentujemy drabinki gimnastyczne, które prezentują się dumnie w Zakładzie Rehabilitacji Copernicus Podmiot Leczniczy Sp z oo „sprezentowane” przez firmę Drabinki gimnastyczne BenchK a wręczone przez nas 🤩
Od teraz będą służyły pacjentom do rehabilitacji.
Dobrego dnia 😍

 

Zobacz wpis na Facebooku

Sportowe targi w Europie – ISPO in Munich
drabinki-gimastyczne-na targach

Sprawozdanie z targów sportowych

W 2018 roku firma BenchK wzięła udział w największych sportowych targach w Europie – ISPO in Munich. Firma była jedynym przedstawicielem wielofunkcyjnyсh drabinek gimnastycznych na całym ISPO. Nikt nie miał czegoś takiego. BenchK prezentował modele dla rodziny, dzieci, dorosłych, jak i profesjonalnych sportowców . Ze względu na szeroki zakres funkcjonalny sprzęt BenchK także korzysta z szerokiej gamy materiałów, takich jak drewno, metal, skóra ekologiczna.

 

Youtube

Zobacz pełny wpis

Artykuł na RunnerKa.pl
drabinki-gimastyczne

RunnerKa.pl  i kilka słów o drabinkach gimnastycznych!

Bawimy się! 😀 😛 😮 💪 💕
Gdy na dworze smętnie to domowy małpi gaj najlepszy 😀 zajrzyjcie Drabinki gimnastyczne „benchmark 😀 polecam! 🙂
Nie wyobrażacie sobie jak mój syn na niej szaleje! Podciąganie się to dla niego pestka 😉 ja wróciłam do etapu wiszenia 😉 ale już od marca wracam…

Zobacz pełny wpis w linku poniżej:

zobacz więcej

Artykuł na pulsbiznesu.pb.pl
drabinki gimastyczne

NASZA DROGA DO SUKCESU W POLSCE!

Vadim Zemlyanoy z Dniepra, współwłaściciel firmy Benchmark, znalazł na polskim rynku niszę i postanowił ją wypełnić. Produkuje i sprzedaje metalowe drabinki gimnastyczne — konstrukcje, które za Bugiem stanowią podstawowy element wyposażenia dziecięcego pokoju.

Zobacz cały artykuł w papierowym wydaniu Plus Biznesu lub na stronie internetowej pod linkiem:

zobacz więcej > Ukraińcy zakładają biznes w Polsce

Artykuł na zabawkowicz.pl
drabinki gimnastyczne mistrz

DRABINKA GIMNASTYCZNA CHAMPION!

„Wspólne ćwiczenia budują silniejszą więź emocjonalną, a także kształtują zdrowe nawyki, ponieważ to właśnie rodzice swoim przykładem inspirują dzieci do podejmowania własnych działań oraz do aktywności fizycznej.”

„Metalowa drabinka gimnstyczna „Champion” to ciekawa alternatywa, na rozwijanie aktywności fizycznej dzieci i rodziców w warunkach domowych. To fajne domowe centrum integracji sensorycznej i siłownia w jednym, dzięki którym w każdej chwili można ćwiczyć i rozwijać koordynację ruchową, czy sprawność fizyczną. Bardzo ciekawy pomysł dla aktywnych rodzin.” – napisała Wiola Skawińska i oceniła nasz produkt na 5!

zobacz więcej > Metalowe drabinki gimnastyczne BenchK na zabawkowicz.pl

Artykuł na matkawariatka.pl
drabinki gimnastyczne matka wariatka

HICIOR – DRABINKA GIMNASTYCZNA

„… Niedawno odświeżyliśmy Jaśka pokój. Przemalowaliśmy ściany, podnieśliśmy łóżko, dołączyliśmy do niego zjeżdżalnię, schodki i zasłonki – tworzące świetną bazę (z jednej strony kosmiczny pojazd, z drugiej kryjówka piratów) do zabaw. Dodaliśmy też spory regał do nieustannie powiększającej się biblioteczki. Doszedł też regał na zabawki i kilka pojemników. No i nasz hicior – drabinka gimnastyczna (podpatrzona u Kamila – BlogOjciec)….

zobacz pełny artykuł > Drabinka gimnastyczna „Maluszek” w pokoju dziecięcym

Artykuł na blogOjciec
drabinka gimnastyzna blog ojciec

BLOG OJCIEC MOCNO ZDZIWIONY DRABINKA GIMNASTYCZNĄ

„… Niemniej gdy dostałem informację, że w końcu ktoś tą lukę w rynku wypełnił, to postanowiłem bliżej się temu przyjrzeć. Ktoś, a konkretnie firma Benchmark (http://benchk.com/), stworzyła serię drabinek gimnastycznych, które na szczęście z ich drewnianymi szkolnymi odpowiednikami niewiele mają wspólnego. I powiem wam, trochę się jaram 🙂 W czasach, gdy zwolnienia z wf’u rosną lawinowo, a dziecięca otyłość też jest coraz powszechniejsza, takie drabinki są moim zdaniem krokiem w zdecydowanie dobrą stronę….”

zobacz pełny artykuł > > Drabinka gimnastyczna „Mistrz w pokoju dziecięcym