Media o nas

Artykuł na RunnerKa.pl
drabinki-gimastyczne

RunnerKa.pl  i kilka słów o drabinkach gimnastycznych!

Bawimy się! 😀 😛 😮 💪 💕
Gdy na dworze smętnie to domowy małpi gaj najlepszy 😀 zajrzyjcie Drabinki gimnastyczne „benchmark 😀 polecam! 🙂
Nie wyobrażacie sobie jak mój syn na niej szaleje! Podciąganie się to dla niego pestka 😉 ja wróciłam do etapu wiszenia 😉 ale już od marca wracam…

Zobacz pełny wpis w linku poniżej:

zobacz więcej

Artykuł na pulsbiznesu.pb.pl
drabinki gimastyczne

NASZA DROGA DO SUKCESU W POLSCE!

Vadim Zemlyanoy z Dniepra, współwłaściciel firmy Benchmark, znalazł na polskim rynku niszę i postanowił ją wypełnić. Produkuje i sprzedaje metalowe drabinki gimnastyczne — konstrukcje, które za Bugiem stanowią podstawowy element wyposażenia dziecięcego pokoju.

Zobacz cały artykuł w papierowym wydaniu Plus Biznesu lub na stronie internetowej pod linkiem:

zobacz więcej > Ukraińcy zakładają biznes w Polsce

Artykuł na zabawkowicz.pl
drabinki gimnastyczne mistrz

DRABINKA GIMNASTYCZNA MISTRZ!

„Wspólne ćwiczenia budują silniejszą więź emocjonalną, a także kształtują zdrowe nawyki, ponieważ to właśnie rodzice swoim przykładem inspirują dzieci do podejmowania własnych działań oraz do aktywności fizycznej.”

„Metalowa drabinka gimnstyczna „Mistrz” to ciekawa alternatywa, na rozwijanie aktywności fizycznej dzieci i rodziców w warunkach domowych. To fajne domowe centrum integracji sensorycznej i siłownia w jednym, dzięki którym w każdej chwili można ćwiczyć i rozwijać koordynację ruchową, czy sprawność fizyczną. Bardzo ciekawy pomysł dla aktywnych rodzin.” – napisała Wiola Skawińska i oceniła nasz produkt na 5!

zobacz więcej > Metalowe drabinki gimnastyczne BenchK na zabawkowicz.pl

Artykuł na matkawariatka.pl
drabinki gimastyczne pokoj dla chłopca

HICIOR – DRABINKA GIMNASTYCZNA

„… Niedawno odświeżyliśmy Jaśka pokój. Przemalowaliśmy ściany, podnieśliśmy łóżko, dołączyliśmy do niego zjeżdżalnię, schodki i zasłonki – tworzące świetną bazę (z jednej strony kosmiczny pojazd, z drugiej kryjówka piratów) do zabaw. Dodaliśmy też spory regał do nieustannie powiększającej się biblioteczki. Doszedł też regał na zabawki i kilka pojemników. No i nasz hicior – drabinka gimnastyczna (podpatrzona u Kamila – BlogOjciec)….

zobacz pełny artykuł > Drabinka gimnastyczna „Maluszek” w pokoju dziecięcym

Artykuł na blogOjciec
drabinka gimnastyzna blog ojciec

BLOG OJCIEC MOCNO ZDZIWIONY DRABINKA GIMNASTYCZNĄ

„… Niemniej gdy dostałem informację, że w końcu ktoś tą lukę w rynku wypełnił, to postanowiłem bliżej się temu przyjrzeć. Ktoś, a konkretnie firma Benchmark (http://benchk.com/), stworzyła serię drabinek gimnastycznych, które na szczęście z ich drewnianymi szkolnymi odpowiednikami niewiele mają wspólnego. I powiem wam, trochę się jaram 🙂 W czasach, gdy zwolnienia z wf’u rosną lawinowo, a dziecięca otyłość też jest coraz powszechniejsza, takie drabinki są moim zdaniem krokiem w zdecydowanie dobrą stronę….”

zobacz pełny artykuł > > Drabinka gimnastyczna „Mistrz w pokoju dziecięcym