Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Drewniane drabinki gimnastyczne

Drewniane drabinki gimnastyczne

Pierwsza wzmianka o zastosowaniu drewnianych drabinek, sięga końca wieku XVIII. Johann Jakob Du Toit - niemiecki wykładowca- zastosował ukośną drabinę, tzw. asa, do ćwiczeń podczas zajęć wychowania fizycznego (nazywanych wówczas ćwiczeniami cielesnymi). Jakob wprowadził również wiele ćwiczeń, które praktykuje się do dnia dzisiejszego.

Drabinki drewniane idealne do ćwiczeń w domu

Drewniane drabinki rozwijały się na przestrzeni lat a jednocześnie powstał także kanon ćwiczeń, które można wykonywać przy ich użyciu a które pomagają w zachowaniu równowagi ciała, rozbudowie mięśni oraz poprawie wydolności krążeniowo-oddechowej. Drewniane drabinki, choć są z nami tysiące lat, dopiero teraz stają się powszechne oraz coraz bardziej jako społeczeństwo dostrzegamy ich potencjał. Zamontowane w domu mogą służyć jako doskonałe miejsce do ćwiczeń dla całej rodziny. BenchK wychodzi naprzeciw współczesnym oczekiwaniom i potrzebom klientów, dzięki czemu nowoczesne, wielofunkcyjne drabinki gimnastyczne BenchK to niezwykle precyzyjny, designerski sprzęt, wpisujące się we współczesne trendy aranżacyjne. Dzięki temu, a także ze względu na swój rozmiar, umieszczenie tego typu sprzętu możliwe jest nawet w niewielkim mieszkaniu, w dowolnym pomieszczeniu.

Minimum miejsca, maksimum korzyści

Współczesne drewniane drabinki to sprzęt do ćwiczeń, a także akcesorium, które można wykorzystać na wiele sposobów- miejsce do zabawy, niewielkie burko do pracy przy komputerze lub czytania ulubionej książki, wieszak na ubrania  a nawet stojak na kwiatka. Przede wszystkim jest to jednak sprzęt, dzięki któremu możemy pozwolić sobie na codzienną aktywność fizyczną  zaciszu własnego domu. Drewniane drabinki gimnastyczne BenchK to także dokładnie wyselekcjonowane surowce oraz precyzja wykonania, dzięki czemu produkt ten zyskuje estetyczny wygląd oraz niezwykłą trwałość, pozwalając na komfortowe i bezpieczne użytkowanie przez wiele lat.

Bezpłatna dostawa
na terenie Polski

Bezpieczne
i chronione zakupy

Kompleksowa
obsługa klienta

Skip to content